SŮL DO KOUPELE Z MRTVÉHO MOŘE 1500g

Kód: 06744
219 Kč –13 %
06744 mrtve more sul
219 Kč –13 % 190 Kč / 1500 g 157,02 Kč bez DPH
Skladem

Sůl do koupele z Mrtvého moře má detoxikační účinky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah a složení minerálů v soli z Mrtvého moře je naprosto odlišný od složení jiných solí (mořských, alpských). Je vyhledávána pro svůj vysoký podíl solí hořčíku, draslíku a sodíku. Toto jedinečné složení působí blahodárně při projevech lupénky i jiných kožních problémech. Koupel uvolňuje napětí a únavu svalů a kloubů. Aktivní látky: 21 minerálů pro uvolnění, očištění a výživu pleti a aktivaci metabolismu (hořčík, draslík, zinek, vápník,...)

Použití:

1) Therapeutická solná koupel (solanka) - při lupénce, ekzémech apod. Vsypte cca 250 g soli do horké vody a připravte koupel s vysokou koncentrací solí (solankou)pro hluboké pročištění a ošetření pokožky. Doporučená doba lázně je cca 20 min., občas si obličej namočte vodou, nebo se ponořte. Po procedúře se opláchněte vlažnou vodou bez použití mýdla.

2) Revitalizační a detoxikační koupel - Pro relaxaci, očištění a detoxikaci pokožky přidejte 1 až 2 hrsti soli do teplé koupele. Doporučená doba lázně je cca 20 minut.

3) Změkčení a ošetření pokožky chodidel - Pro relaxační lázeň nohou či jiných částí končetin přidejte jednu hrst do umyvadla s teplou vodou.  

 

Složení: Sodium Chloride (Dead See Salt)

Doplňkové parametry

Kategorie: Soli do koupele
Kosmetická řada: Přírodní kosmetika
Hmotnost: 1500 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: