SŮL DO KOUPELE Z MRTVÉHO MOŘE 200 g

Kód: 06481
65 Kč / 200 g 53,72 Kč bez DPH
Skladem

Sůl do koupele z Mrtvého moře má detoxikační účinky, mírní lupénku a kožní choroby

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsahuje vysoký podíl solí hořčíku, draslíku a sodíku, je vhodná při kožních, revmatických a dýchacích problémech. Uvolňuje napětí svalů, očišťuje a posiluje organismus. Obsah a složení minerálů v soli z Mrtvého moře je naprosto odlišný od složení jiných solí (mořských, alpských). Je vyhledávaná pro svůj vysoký podíl solí hořčíku, draslíku a sodíku. Toto jedinečné složení působí blahodárně při projevech lupénky i jiných kožních problémech. Koupel také uvolňuje napětí a únavu svalů a kloubů. Aktivní látky: 21 minerálů pro uvolnění, očištění a výživu pleti a aktivaci metabolismu (hořčík, draslík, zinek, vápník,...)

Použití:

1) Therapeutická solná koupel (solanka) - při lupénce, ekzémech apod. Vsypte cca 200 g doli do horké vody a připravte koupel s vysokou koncentrací soli (solankou) pro hluboké pročištění a ošetření pokožky. Doporučená doba lázně je cca 20 minut, občas si obličej namočte vodou nebo si jej ponořte přímo do solné koupele. Po proceduře se opláchněte vlažnou vodou bez použití mýdla.

2) Revitalizační a detoxikační koupel - Pro relaxaci, oočištění a ošetření pokožky přidejte 1 až 2 hrsti soli do teplé koupele. Doporučená doba lázně je cca 20 minut.

3) Změkčení a ošetření pokožky chodidel - Pro relaxační lázeň nohou či jiných částí končetin přidejte jednu hrst do umývadla s teplou vodou.

 

Složení: Sodium Chloride (Dead See Salt)

Doplňkové parametry

Kategorie: Soli do koupele
Kosmetická řada: Přírodní kosmetika
Hmotnost: 200 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: